Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Keyifli Bir İstanbul Tatili

Keyifli Bir İstanbul Tatili

İstanbul'da güzel zaman geçirmek için en güzel yol kaliteli bir tur yapmaktır. İstanbul' a gelen turistlerin merak ettikleri bütün yerlere hem deniz yoluyla hem karayoluyla https://www.mycitysightseeing.com/ tarafından turlar düzenlenmektedir. İstanbul City Tour ile İstanbul un çeşitli yerlerine turlar düzenlenmektedir. İsteyen müşteriler için bisiklet turu yapılmaktadır. Üç saat süren bu tur Sirkeci tren istasyonundan başlamaktadır. İstanbul'un eski mahallelerinde, İstanbul manzarası eşliğinde yapılan bisiklet turu çok zevkli olmaktadır. 

    İstanbul'un tarihi zenginlikleri uzman rehberler tarafından gezdirilmektedir. Farklı güzergâhlarda yapılan bu turlar müşterilerin istediği güzergâhlar seçilerek planlanmaktadır. En iyi şekilde zaman geçirmek için müşterilere önerilerde bulunan uzman tur personeli güler yüzlü ve kibardır. İstanbul City Tour için başka seçenekler bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri servisi aranmak suretiyle tur organizasyonları hakkında bilgiler verilmektedir. TÜRSAB’a kayıtlı güvenilir bir tur şirketidir. 

    Sultanahmet’in bütün güzelliklerinin gezildiği şehir turlarında Saraylar ve tarihi eserler gezilmektedir. İşinde uzman olan tur rehberlerinin eşliğinde tur zamanı en güzel şekilde değerlendirilmektedir. Bireysel olarak İstanbul'u bilmeyen bir turist için istediği yerleri bulmak ve ulaşmak zor olmaktadır. Ancak tur şirketi vakit kaybetmeden İstanbul trafiğinin stresini müşterilerine yaşatmadan kısa zamanda birçok yeri gezdirmektedir. Dilerse müşteri kendi tur planını kendisi yapabilir veya firma tarafından belirlenmiş en güzel tur planı dâhilinde İstanbul’u tanımaktadır. İki kıta arasındaki şehrin büyülü atmosferinde İstanbul un ve boğazın tadına varılmaktadır. 

    Gece turunda ise otantik ve kültürel danslar eşliğinde İstanbul eğlenceleri yaşanmaktadır. İstanbul City Tour ile Türk yemeklerinin özel lezzetleri yenilmektedir. Kaliteli hizmet veren firma ekonomik bir şekilde hizmet vermektedir. Uygun fiyata İstanbul’un her yerine gezi düzenlenmektedir. İstanbul’da hem Bizans hem de Osmanlı imparatorluğunun eserleri yer almaktadır. Bu eserler Dolmabahçe sarayı, Topkapı sarayı mısır çarşısı, kapalı çarşı ve daha birçok yer tur dâhilinde gezilmektedir. Kaç kişi olacağı ve nasıl bir hizmet istendiği konusunda internet sitesindeki başvuru bölümü doldurularak başvurmak mümkündür. 

     İstanbul’da adaları gezmek isteyen turistler için deniz yoluyla yapılan keyifli seyahatin ardından adada güzel vakit geçirilmektedir. Bisikletle veya yürüyerek adayı keşfetmek mümkündür. Müşterileri için daima en iyisini isteyen firma bütün kolaylıkları sağlamaktadır. Disiplinli bir şekilde çalışan firma personeli hiçbir aksaklık çıkmadan turun gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Baştan sona güzel bir şekilde geçen turda müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Çeşitli seçenekler sunularak İstanbul keşfedilmektedir.

 

Etiketler

11.04.2015 17:30:00
Geri Gel