Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Kısaca İstanbul Keşfi

Kısaca İstanbul Keşfi

     İstanbul' a geldiniz zamanınız kısıtlı ve İstanbul' un güzelliğinin tadını çıkartamayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yarım gün tur organizasyonlarına katılarak kısa sürede İstanbul un en güzel yerlerini gezip görebilirsiniz. İstanbul tarihi mekânları ve gezilecek yerleri oldukça fazladır. 

    Camileri, sarayları, müzeleri, çarşıları oldukça fazladır. İstanbul' a gelen ziyaretçiler iş koşuşturmasından bu mekânların hepsini gezemeyebilir. Ama yarım gün tur organizasyonlarıyla kısa sürede bir İstanbul turu yapabilir. İstanbul' a gidildiğinde birçok tur şirketi size gezilmesi gereken yerler konusunda yardımcı olmaktadır. My City Sightseeing tur şirketi bu konuda size yardımcı olacaktır.

      Yarım gün tur organizasyonu 4 saat sürmektedir. Ayasofya Müzesi' nden başlayan gezinti Sultanahmet turu ile devam etmektedir. Sultanahmet’ten sonra hipodrom meydanına gidilmektedir. En son olarak da Kapalı Çarşıya gidilmektedir. Kapalı Çarşı mücevher, halı, seramik, kumaş çeşitleri satan dükkânlarla doludur. Buradan hatıra olarak ve sevdiklerinize hediye olarak birçok şey alabilirsiniz.

     Yarım gün tur kapsamında 4 saatlik İki Kıta şehir turuna da katılabilirsiniz. Avrupa kıtasından Boğaz köprüsü üzerinden Asya' ya geçerek tura başlarsınız. Burada Beylerbeyi Sarayı ziyaret edilir. Daha sonra İstanbul' un manzarasını izlemek için Çamlıca tepesi ziyaret edilir. Buradan Marmara denizi, boğaz ve adalar görülebilmektedir.

     Ayasofya müzesinden başlayan bu tur yine en son Kapalı Çarşı da son bulmaktadır. Osmanlı eserleri turu kapsamında 4 saatlik biz gezinti ile Topkapı Sarayı' nı ve Küçük Ayasofya Camii ziyaret edilebilir. My city Sightseeing tur şirketi yarım gün turları kapsamında siz farklı seçenekler sunmaktadır. Gezmek istediğiniz yere göre istediğiniz tur seçeneğini belirleyebilirsiniz. 
 

 Uygun fiyatlarla yapılan bu yarım gün tur organizasyonlarında tur şirketi sizi otelinizden almaktadır. Ayrıca tur şirketi İstanbul bisiklet turları, İstanbul tarihi turları, İstanbul gece turları, İstanbul dışı turlarda düzenlenmektedir. Uzman personeli ve uzman rehber ekibi size her konuda yardımcı olmaktadır. İstanbul' a geldiğinizde iş ziyaretlerinizi bu yarım günlük turlara katılarak daha keyifli hale getirebilirsiniz.

 

Etiketler

24.03.2015 11:51:00
Geri Gel