Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Kıtalar Arası Geçit: İstanbul City Tour

Kıtalar Arası Geçit: İstanbul City Tour

İstanbul, Dünya'da bir eşinin daha bulunmadığı özel bir şehirdir. İstanbul'u görmemek, gezip tanımamak kısaca öğrenmemek en büyük kayıptır. Her noktası tarih kokan, eşsiz eserleri barındıran müzeleri, tarihi yapıları ve muhteşem boğaz manzarası ile bu güzelliklerden herkesin yararlanmasını planlayan Mycitysightseeing farklı gezi paketleri ile hizmet sunmaktadır. 

 Haliç kıyısı turları; Başlangıç Sirkeci, eski Mısır çarşısı, Eminönü, Yeni cami ve Haliç’ten, Eyüp'e kadar gidilerek, mezarlık ziyareti, Haliç manzarası, Fener ve Balat’tan geçerek patrikhane ve Ortodoks kilisesi görülerek Sirkeci'ye dönüş 40 Euro olarak belirlenmiştir. İstanbul bisiklet turu; rehber eşliğinde İstanbul’un eşsiz tarihi yapılarının ziyareti ve bisikletle kısa sürede İstanbul'un deniz kenarını gezme fırsatını 40 Euro karşılığında sunmaktadır. 

 İstanbul City tour ayrıca; İstanbul seçmeleri turunda; Gülhane'den başlanarak Sultan Ahmet sonra ilk durak hipodrom, Ayasofya, Topkapı sarayı, Sultan Ahmet cami ziyareti sonrasında serbest zaman ile alışveriş imkânı verilmektedir. Fiyat 40 Euro dur. Adalar turu; Feribotla adaya geçişle başlar fayton ya da bisikletlerle ada turu tamamlanıp arzu edenler için plajlardan Marmara denizine girme fırsatı sağlanmaktadır. Fiyat 55 Euro dur. 

 İstanbul city tour, İstanbul cevherleri diye adlandırdığı turu 29 Euro ile gerçekleştirmektedir ve Ayasofya, Sultan Ahmet, dikilitaş, at meydanı (hipodrom), Kapalı çarşı ile alışveriş yapma zamanı tanımaktadır. 34 Euro ile gerçekleştirilen İki kıta bir şehir turu; Boğaz köprüsü üzerinden Avrupa’dan Asya kıtasına geçiş, Beylerbeyi sarayı ziyareti, Çamlıca tepesi, Marmara denizinin ve boğazın muhteşem manzarası ile fotoğraf çekme imkânı vermektedir. 55 Euro ile sunulan İstanbul gece turu özel Türk gecesinin yemek eşliğinde folklor ve dansöz gösterisi ile renklendirilmektedir. 

İstanbul tam gün tur 59 Euro karşılığında Ayasofya, Sultan Ahmet camisi, Dikilitaş, hipodrom, Yemek molası, Topkapı sarayı, Dolma bahçe sarayı, küçük Ayasofya ile noktalanır. 

İstanbul City tour, kendi rotanı kendin çiz, esnek bir tur olup, kaliteli rehber kadrosu ile 148 Euro karşılığında gerçekleştirilmektedir. Osmanlı eserleri turu 29 Euro karşılığında düzenlenmekte olup, www.mycitysightseeing.com sitesi Muhteşem güzelliklere sahip İstanbul'un en nadide yerlerini gezdiren turlar hakkında bilgilendiren bir sitedir.

Etiketler

08.02.2015 15:08:00
Geri Gel