Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Ne Sinir Ne Stres Tam Gün Turlarla Rahat Bir Nefes

Ne Sinir Ne Stres Tam Gün Turlarla Rahat Bir Nefes

             İş hayatımız bizi çoğu zaman yorar. Uzun tatillerden ziyade arada bir kendimize fırsatlar yaratarak üzerimizde toplanan negatif enerjiyi atmak isteriz. Bunu kimi zaman güzel bir aile pikniği ile kimi zaman eş dost ziyaretiyle atlatmak isteriz. Benim size önerim ise Tam Gün Tur olacak.

             Peki, Tam Gün Tur kapsamında neler olacak? Bu turlara nasıl katılacağım? Benim için yorucu geçecek mi? İşte tüm bu sorunlarınızı yılların verdiği birikim ve deneyimle çözmek istiyoruz. http://www.mycitysightseeing.com/ firması olarak bu tür sorunlarınıza çözüm olmak tek amacımız. Sitemize girdiğinizde birçok tur fırsatını görecek kendinize en uygun tatil fırsatlarını görebileceksiniz. Böylece stresten uzaklaşacak, kendinize büyük ödüller vereceksiniz.

             İstanbul'da yaşıyor ancak iş dolayısıyla bir türlü gezme fırsatı bulamıyor musunuz? Gezilecek yerleri ayrıntılı olarak bilmiyor musunuz? Kendinize çok fazla vakit ayıramıyor musunuz? Gezilerinizin zevkli ve eğlenceli mi geçmesini istiyorsunuz? Mycitysightseeing firması size hepsini sağlayacak kaliteyi ve güveni sunmaktadır. İstanbul un tarihi mekânlarını gezecek, adalara seferler düzenleyebilecek, Boğaz da romantik dakikalar geçireceksiniz. Buram buram tarih kokan şehir İstanbul u Tam Gün Tur ya da yarım gün turlarla tanıyacak, gezme fırsatları bulacaksınız. Tur kapsamında olan rehberlerimizin her biri alanında profesyonel, bilgili, her türlü sorularınıza cevap verebilecek donanıma sahiptirler. Siz gezeceğiniz yerlerde aynı zamanda yeni bilgiler edineceksiniz.

             Firmamız Tam Gün Tur kapsamında sadece İstanbul da değil şehir dışında da tarihi mekânları gezdirme fırsatı sunmaktadır. Bursa turu ile Osmanlı kültürünü gezebilecek, Kapadokya turu ile doğa güzelliklerini yerinde görebileceksiniz. Gelibolu ve Truva turları ile tarihe tanıklık edecek, atalarımızın vatan müdafaası için nelere katlandığını gözlerinizle göreceksiniz. Efes turu ile çok çok uzaklara gideceksiniz eski yaşamların izlerini süreceksiniz.

             Sitenin size sağladığı turlar bunlarla sınırlı değil. Bisiklet turları ile hem spor yapmanın zevkine varacak hem de tarihi mekânları gezme fırsatı bulacaksınız. Kendinize ara ara fırsatlar vermeli, yoğun iş temposunda kaçamaklar yapmalısınız. Kendinizi tam gün turlarla ödüllendirebilir, kendinizi bilen ellere teslim edebilirsiniz.

Etiketler

20.02.2015 10:33:00
Geri Gel