Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Şehir Turları İle Eğlence

Şehir Turları İle Eğlence

            İstanbul'a ziyaret edecek olan kişiler için oldukça kaliteli hizmete imza atılmıştır. Rehberler eşliğinde Türk kültürü en iyi şekilde tanıtılmakta ve İstanbul' a gelen ziyaretçiler hoş bir vakit geçirmektedir. Şehre ait en önemli yerlerin gezintisi yapılarak İstanbul tarihi yeniden ayaklar altına alınmaktadır. İstanbul şehir turları makul fiyatlar eşliğinde geniş çaplı tüm kesime en iyi şekilde sunulmaktadır. Şehir turları içerisine transfer, bisiklet turları, boğaz turu, eski şehir turu, şehirlerarası turlar en iyi şekilde verilmektedir.

             İstanbul’a gelen kişiler için rahat bir gün geçirmesi adına otel, ofis ve ev bağlantılı tüm konaklama ve faaliyet yerine transfer hizmetleri de verilmektedir. Havaalanına transfer hizmetleri sayesinde artık vatandaşlar ekstradan araç bulma sıkıntısı içerisine girmeyecektir. Uzman ve bir o kadar da profesyonel rehberler tarafından şehir turları en iyi şekilde verilmekte ve tüm gidilecek mevkiler tek tek en iyi şekilde tanıtılmaktadır.

            Ziyaretler arasında Ayasofya, Sultanahmet cami, kapalı çarşı oldukça iddialı şık ve bir o kadar da popüler olan mekânlarda öğle yemekleri ziyafeti, Topkapı sarayı ve küçük Ayasofya cami gezintileri yapılmaktadır. Farklı kökenleri tanımak ve görmek isteyen kişiler için sunulmuş olan özel fiyatlar neticesinde harika zamanlar geçirebileceksiniz. Oldukça uygun fiyatlar eşliğinde kaliteli gezi programları düzenlenmiştir.

            Bizans kültür tarihi ile tüm insanlarda iz bırakan Ayasofya ziyaretlerini gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra gezi planımız içerisinde dâhil olacak kapalı çarşıda da dilediğinizce alışveriş edebilme keyfi sizleri beklemektedir. Kapalı çarşı içerisinde yer alan 4000 dükkân işletmecisinin var olması kapalı çarşıyı ülkemizde bu denli önemli bir mevki yapmaya yetmiştir. Sizlerde en ünlü cami ve çarşılarını tanımak ve yakından görmek istemez misiniz?

            Ayrıca en iyi fonkler ve gruplarının yer aldığı mekânlarda da doyasıya eğlence keyfi sizleri beklemektedir. Doyası eğleneceğiniz özel gösteriler ile gecenizi de muhteşem yapabileceksiniz. Özel minibüs ve şoförler eşliğinde hem dinlenme, hem gezi hem de farklı etkinlik yerlerini görmek fazla uzağınızda değil.

            Bunun yanı sıra yürüyerek oldukça keyif alacağınız prenses adaları da şehir turu planlarımız içerisinde yerini almaktadır. İster motorlu, araçlı isterseniz de bisiklet turları ile prenses adalarını da yakından görebileceksiniz. Bunun yanı sıra en güzel plaj yerlerine de gidebilme imkânları geçen ziyaretçilere verilmiştir. İstanbul şehir turları içerisinde yer alan bursa, Pamukkale, Kapadokya, Gelibolu turları da en iyi şekilde verilmekte ve bu şehirlerde yakından görülmektedir.

            En iyi hizmeti vermek adına kaliteli gezi programları hazırlayarak ziyaretçilerin keyif alacakları ve oldukça memnun kalacakları bir hizmet vermekteyiz. Hangi mevkiden gelirseniz gelin sizlere sunmuş olduğumuz özel program ve rehberleriniz eşliğinde şehirin tüm yerlerini karış karşı gezecek ve daha yakından tanıma şansına sahip olacaksınız. İster boğaz yolu eşliğinde isterseniz de bisiklet turları ile şehri en iyi şekilde gezebilme zamanı başlıyor.

            Şehrin tüm güzelliklerinizi içinize alarak tadacağınız İstanbul şehir turları gezilerimiz içerisinde tekli ya da grup şeklinde yer ayırtarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. .Çanakkale içerisinde yer alan Arıburnu Mezarlığı, Anzak koyu, Lone Pine - Avustralya Anıtı, orijinal tüneller,

            Savaş Turu, gibi pek çok ortamı daha yakından görme şansına sahip olduğunuzun altını çizmek istiyoruz. Belirli kalkış ve dönüş saatleri ayarlanarak ziyaretçiler bilgilendirilmektedir. İstanbul'un tüm semtlerini tek tek dolaşmak istiyorum boğazın, emin önünün ve kapalı çarşının atmosferini yaşamak istiyorum diyorsanız sizlerde vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimizin içerisine davet ediyoruz. Eğlenceli anlar yaşamak adına. Ayrıntılı bilgiye mycitysightseeing.com adresinden ulaşılabilir.

Etiketler

27.01.2015 10:43:00
Geri Gel