Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Şehir Turları İle İstanbul Keyfi

Şehir Turları İle İstanbul Keyfi

     Uzun zamandır turizm sektörüne kattığı birçok yenilikler ile adından sıklıkla bahsettiren mycitysightseeing.com sahip olduğu güçlü altyapısı sayesinde tüm müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaktadır. Sürekli gelişme gösteren turizm sektörünü yakından takip ederek, müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı yanıtı vermeyi amaç edinen kuruluş, profesyonel ve deneyimli personeli ile tüm çalışmalarını bu doğrultuda geliştirmektedir. İstikrarlı ve farklı hizmet anlayışı ile çevreye ve topluma faydalı bir tutum sergileyen firma, müşterilerini memnun etmeyi büyük bir ustalıkla başarmaktadır.

    Firmanın sağlamış olduğu İstanbul şehir turları içerisinde en çok tercih edilen tam gün turu ile İstanbul'un bütün güzelliklerini keşfetme şansı elde edebileceksiniz. 8 saat süren bu çok özel tur ilk olarak Ayasofya müzesi ile başlamaktadır. Ayasofya ziyaretinin ardından dünyada 6 minareye sahip tek cami olan Sultanahmet Camisi ile gezi devam etmektedir. Sonrasında ise yine dünyanın en büyük kapalı çarşısı ile gezi sona ermektedir.

     İstanbul şehir turları içerisinde çok ilgi gören bir diğer tur ise adalar ziyareti. Sahip olduğu eşsiz güzellik ile İstanbul'un kalabalığından ve gürültüsünden kısa süreliğine uzaklaştıran adaları isterseniz fayton ile keşfedebilirsiniz. Tam bir doğa harikası olan ada turunuzu bir bisiklet ile keyif alarak da devam ettirebilirsiniz.

    Firmanın sunmuş olduğu en avantajlı İstanbul şehir turları arasında yer alan saati ve gezilecek yerleri kendinizin belirleyebildiği esnek turlardır. Bu tur esnasında da sizlere deneyimli rehberler bire bir eşlik etmektedir. Görmek istediğiniz yerleri belirleyerek, esnek saat avantajı ile doya doya bu harika şehrin keyfini çıkartabilirsiniz. Günün sonunda ise, eşsiz boğaz manzarası eşliğinde harika bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Tüm bunların dışında, gece turu ile folklor ve dansöz gösterileri izleyebileceğiniz ve doyasıya eğlenebileceğiniz bir gece geçirebilirsiniz. 
  

  Tam bir takım ruhu ile sizlere birçok fırsat sunan bu kuruluş, Türk kültürünü başarılı bir şekilde dış dünyaya tanıtmaktadır. Siz de bu avantajlı turlar ile şehrin tüm kültürünü ve sahip olduğu yapıları yakından tanıyabilir, en uygun fiyatlar ile istediğiniz turları en uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. 

 

Etiketler

14.04.2015 08:59:00
Geri Gel