Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Şehir Turları İle İstanbul'u Yeniden Keşfedin

Şehir Turları İle İstanbul'u Yeniden Keşfedin

     Uzun süreden beri turizm sektöründe hizmet vermekte olan My City Sightseeing, sahip olduğu deneyim ve altyapı ile her zaman müşterilerinin beklentilerine en doğru yanıtı verebilmeyi başarmıştır. Turizm sektöründeki tüm gelişmeleri an ve an takip ederek, kendi hizmetlerine başarılı bir şekilde uyarlayan bu kuruluş, tüm müşterilerinden tam not almayı başarmıştır her zaman. Sahip olduğu etik anlayışı ile çevreye ve yasalara da duyarlı bir şekilde ticari hayatına devam etmektedir.
    Birçok tarihi yapıya ve doğal güzelliklere sahip olan İstanbul'un, tüm harikalarını bire bir gezip görebileceğiniz ve kültürünü yakından tanıyabileceğiniz bu turlar, deneyimli rehberler eşliğinde gerçekleşmektedir.

    İstanbul'un gürültülü yaşantısından kısa süreliğine ayrılmak ve kendini tamamen doğanın kollarına bırakmak isteyenler için düzenlenen adalar turu, kısa bir feribot gezisi ile başlamaktadır. Feribotla ulaşım sağladığınız adalar keşfinize isterseniz faytonla devam edebilirsiniz. Ya da bisiklet binmeyi seviyorsanız eğer bu sevimli ve güzel adanın tadını bisikletle de doya doya çıkartabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde ise sahip olduğu plajlar ile Marmara’nın sularında serinleyebilirsiniz.

    8 saat süren tam gün boğaz turu da en çok tercih edilen turlar arasındadır. Boğaz turu içerisinde öğle yemeği menüsü de yer almaktadır ve tur arasında Beylerbeyi sarayı ile Çamlıca tepesi ziyareti de gerçekleştirilmektedir.

     İstanbul city tour, serbest gezmek isteyenlere esnek tur önerileri de sunmaktadır. İstediğiniz zaman aralığında ve kendi belirleyeceğiniz yerlere, firmanın sağlamış olduğu deneyimli rehberler ile turlar düzenletebilirsiniz. Bu turlar 8 saate kadar sürebilmektedir. Gezi sonrası yorgunluk atmak ve İstanbul'un eşsiz boğaz manzarası eşliğinde yemek yemek isteyenler için de harika seçenekler sunulmaktadır. 

     İstanbul city tour içerisinde yer alan tarihi İstanbul turları, en eski saray olan Topkapı sarayı ile başlamaktadır. Birçok tarihi yapıya tanıklık edebileceğiniz bu gezi 4 saat sürmektedir. 
    

Son olarak keyifli bir gece geçirebilmek için özel olarak hazırlanan gece turlarını tercih edebilirsiniz. Bu organizasyon ile ünlü dansöz gösterileri seyredebilir ve tam bir Türk gecesi yaşayabilirsiniz. Siz de bu eşsiz kenti yakından tanımak istiyorsanız eğer İstanbul city tour avantajlarından mutlaka faydalanın.

 

Etiketler

14.04.2015 08:59:00
Geri Gel