Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Sultanahmet Turu İle Geçmişe Doğru Yolculuk

Sultanahmet Turu İle Geçmişe Doğru Yolculuk

İstanbul'un en güzel yerlerinden biri olan Sultanahmet, gezilecek ve görülecek yerleri ile size geçmiş tarihten esintiler sunacaktır. Cami manzarası ile farklı bir atmosfer yaşayabilecek ve isterseniz bu manzarayı fotoğraflayabileceksiniz. Ayrıca huzur veren havası ile farklı bir dinginliği yaşayabilecek be huzurun vermiş olduğu tat ile gezi keyfinizi tamamlayabileceksiniz. Sultanahmet'e giriş yapabilmek için Eminönü tarafından veya Beyazıt tarafından giriş yapabilirsiniz. Yol üzerinden tramvay geçmekte olup, farklı bir görseli size sunmaktadır.

     Sultanahmet turu keyifli dakikalar yaşayabileceğiniz gibi, caminin içerisini de gezme fırsatını da elde edebileceksiniz. Sultanahmet'i süsleyen caminin dokusu ve tarihten izler taşıması ile sizi geçmişe doğru götürecek hatta seyahat yaşatacaktır. Sizi bu fırsatları sunan ve kaliteli hizmet seçenekleri ile ismini duyuran ve herkesin tercih ettiği bir tur olarak bilinen http://www.mycitysightseeing.com profesyonel hizmeti ile sizin hem görsel hem de bilgili bir tur geçirmenize imkân sunmaktadır. Alanında uzman olması ile ve çalışanlarının güler yüzlü hizmeti ile farklı ve kaliteli bir gezi yaşayabilecek ve gezerek öğrenebileceksiniz. Özellikle profesyonel tur rehberleri eşliğinde hizmet vermesi ile sizi memnun edecek ve kaliteli hizmetleri ile turu keyfini çıkarabileceksiniz.

    Sultanahmet turu ile caminin içerisini gezdikten sonra at meydanı olarak bilinen yerde bolca resim çekebilir ve anı olarak hem zihninizde hem de fotoğraf makinenizde saklayabilirsiniz. Size kaliteli hizmet verilmesi ve müşteri memnuniyeti elde edilmesi adına belirli aralıkta tüm çalışanlara müşteri memnuniyeti eğitimi verilmektedir. Çalışma ilkelerinde dürüstlük ve güvenirlik ön planda yer almakta ve bu doğrultuda hizmet verilmektedir.

     Ayrıca Sultanahmet turu size özel ekonomik fiyat çizgisinde sunulmakta ve keyifli bir tur geçirmeniz için tüm ekibimizce hizmet vermekteyiz. Tur ile ilgili sorularınızı ilgili ekip ile paylaşabilir, şikâyet ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Tur sayesinde Sultanahmet caminin mimarisi hakkında bilgi alabilecek ve tarihi hakkında geçmişe doğru yolculuk yapabileceksiniz. Özellikle mimari yapısına hayran kalacak ve görsel olarak da bu manzarayı resimleyebileceksiniz. Tur içerisinde size gerekli olan bilgiler aktarılacak ve bu profesyonel ekibimizce yapılacaktır. 

 

Etiketler

24.03.2015 11:50:00
Geri Gel