Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Sultanahmet'in Gizemini Keşfetmek

Sultanahmet'in Gizemini Keşfetmek

İstanbul, yıllardan beri büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve büyük uygarlıkların temel uğrak noktası olmayı başarmıştır. Öyle ki İstanbul’da bu medeniyetler eşiğinde yer alan onlarca tarihi mekân bulunmaktadır. Bu tarihi mekânlardan en önemlileri arasında yer alan hiç şüphesiz Sultanahmet’tir. Sadece ülkemizde değil, dünyada da önemli bir yere sahip olan Sultanahmet, büyük medeniyetlere ev sahipliği yaparak I. Ahmed tarafından yapılmıştır. Bu tür tarihi mekânları görmek, dolaşmak ve fotoğraflar çekinerek anılarınızı saklamak istiyorsanız buralara düzenlenen gezilere katılarak bu alanları keşfedebilirsiniz. 

    Sultanahmet turu, firmamız tarafından yapılan en kapsamlı ve keyifli turlardan birisidir. Bu tur ile birlikte isterseniz yarım gün, isterseniz tam gün isterseniz de yatılı olarak Sultanahmet’i gezme imkânına sahipsiniz. Öyle ki günlük hayatın koşuşturması, insanların hayattan sıkılmalarına ve daha çok gezme ihtiyacı duymalarına neden olmaktadır. Bu tür koşuşturmacalar artık sizi de rahatsız etmeye başladıysa turlarımıza katılarak hemen stres atmaya başlayabilirsiniz.

     Süresine göre keyifli bir tur olan Sultanahmet turu, deneyimli, bilgili ve alanında uzman rehberlerimiz tarafından en ufak bir detay bile atlanmadan size tanıtım yapılmaktadır. Bu tanıtım esnasında, merak ettiğiniz ne varsa sorabilir ve aklınıza takılan her şeyi bu sayede giderebilirsiniz. Günlük hayatta bu tür sıkıntılardan kurtulmak, iş ya da okul hayatınıza daha iyi adapte olmak için bu düzenlediğimiz turlara katılabilirsiniz. 

    Turlar, genel olarak size her türlü detayı vermek için düzenlenir ve merak ettiğiniz her türlü işaret uzman kadromuz tarafından size açıklanır. Hal böyle olunca Sultanahmet turu, İstanbul’a hiç gitmediyseniz gezmeye başlamak için iyi bir başlangıç olacaktır. http://www.mycitysightseeing.com/ ekibimizin düzenlediği turlar, sadece Sultanahmet’ten ibaret olmayan gezi turlarımız, sizi en iyi şekilde gezdirerek merak ettiğiniz her şeyi anlatmak üzere size sunuyoruz. 
 

   Sultanahmet’in gizemli duvarlarında yazan bazı eski Türkçe yazıları, en ufak detaylarına kadar size sunulacak ve dolayısıyla da bu merakınız giderilecektir. Sultanahmet’te ne kadar ünlü yer varsa bu alanlara da götürülecek ve Sultanahmet’in eşsiz güzelliği arasında adeta kendinizi kaybedeceksiniz. Sultanahmet’e giderken yanınıza mutlaka bir fotoğraf makinası almanız yararınıza olacaktır.

 

Etiketler

12.04.2015 17:39:00
Geri Gel