Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Sultanlar Şehrinin Gece Manzarası Bir Başka Olur

Sultanlar Şehrinin Gece Manzarası Bir Başka Olur

Tüm çirkinlikleri gecenin karanlığına gömen ve sadece ışıltısı ile kendisini seyretmeye, tanımaya gelenlere selam veren asil bir şehirdir İstanbul. Bu dünyanın sayılı güzel şehirlerinden olan İstanbul’u doyasıya gezmek görmek özel farkı ile http://www.mycitysightseeing.com/  en güzel hediyesidir misafirlerine.

    Gece turu yemekli ve eğlenceli dansöz ve geleneksel danslar ile muhteşem bir gece yaşatmayı sağlar. İstanbul sabaha kadar ayakta olan ve eğlencede sınır tanımayan bir şehir olarak misafirlerine gece yüzünü en neşeli hali ile sunar. Yemekler ülkenin dünyaca bilinen lezzetlerini sunar. Ülkemize gelen turistler hem eğlence hayatını gözlemler iken hem de damak zevkini incelemiş ve öğrenmiş olurlar.

    Gece turu ile ilgili internetten ülkeye gelmeden yaptığınız rezervasyon ile süper turun hazını hissetmeye başlarsınız. Otelinizden servis ile alınıp özel teknelere ulaşırsınız ve gece başlar bu hatırlarınızda oldukça önemli bir yer tutmaya adaydır. Tur itina ile organize edildiğinden sorunsuz tamamlanmaktadır. Saraylar da sultanlar yaşamış ise sizlerde bu turda sultanlar gibi ağırlanabilirsiniz.
  

 Gece turu tarihi ve turistik tüm güzellikleri gündüz gezerek keşfettikten sonra denizden gecenin romantikliği eşliğinde yemek yiyip dans gösterilerini seyredebilirsiniz. Ayrıca gözleriniz İstanbul güzellikleri ve saraylarının da geceye bürünmüş manzara eşliğindeki hali ile eski dönem yaşanmışlıklarını hayale dalabilir. 
 

   Özellikle memnuniyet mantığı ile düzenlenen bu turlar da her gelen misafirin mutlu ayrılması ilk hedef olmuş ve bunu sağlayabilmek adına organizasyon asla detaylara kadar hata kabul etmemektedir. Zaman zaman bu tura bağlı kalmak istemeyen ve kendilerine özel tur düzenlenmesini arzu eden gruplara da hizmet edilmektedir. Bu özel tur da istenilen bölgeler istenilen saat süresince gezdirilir. Yine misafirler otellerinden alınır ve turun sonunda otellerine bırakılır. 
 

   İstanbul’a gelen yabancı ve yerli tüm ziyaretçilerin mutlaka katılması önerilen ve bu dünya güzeli şehrin gece manzarası eşliğindeki turuna katılan misafirler en canlı reklamcılar da olmaktadır. Ülkelerinde dost ve arkadaşlarına bu turu anlatarak daha çok kişinin Türkiye’ye gelmesini dünya şehri İstanbul’u görmesini ve tarihi güzellikleri ve çok değerli tarihi kültürü olan şehri tanınması adına fevkalade bir işe imza atılmaktadır.

 

Etiketler

11.03.2015 10:01:00
Geri Gel