Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Suyun Üzerinde Seyrede Dalacağınız Bir İstanbul Masalı

Suyun Üzerinde Seyrede Dalacağınız Bir İstanbul Masalı

    İstanbul üzerine şarkılar yazılan, şiirler yazılan, kitaplar yazılan ve bu kadar yazı yazılmasına rağmen hala yazılacak pek çok konusunun bulunduğu içine girildikçe büyüdükçe büyüyen, güzelleştikçe güzelleşen muhteşem bir şehirdir. İstanbul tarihi ile de bize bizim kültürümüzü geçmişimizi en güzel yansıtan ve bu tarihi günümüze kadar getiren tarihi bir şehir unvanını hala korumaktadır.

     İstanbul’u tanıtan resimler bu güzelliği tualler üzerinden de bize geçmişte olduğu gibi bu gün de sergilemektedir. Yaşayanların anlata anlata bitiremediği İstanbul gerçek bir efsanedir. Bir masal şehridir İstanbul. Her adımda tarih, her adımda yeni bir güzellik ile karşılaşabileceğiniz güzellikte bir şehir İstanbul. Hem Avrupa kıtasında hem de Asya kıtasında bulunması itibarı ile dünyada iki kıtada bulunan tek şehir unvanı da bulunan İstanbul’un ortasındaki boğaz ise ayrı bir görüntü ile karşılar sizleri. 

    http://www.mycitysightseeing.com/ adresinden ulaşabileceğiniz sitemizde İstanbul’u her yönü ile yaşayabilmeniz için pek çok tur imkânı sunulmaktadır. Rehberimiz eşliğinde belki önceden bakıp ama fark edemediğiniz pek çok detayı sizlere fark ettirecek olan Tarihi yerleri ile İstanbul turu, Yürüyerek rotayı sizin belirleyebileceğiniz tur, bisiklet ile İstanbul’u keşif turu, gecenin güzelliğindeki İstanbul’u görebilmeniz için düzenlediğimiz gece turunun yanında İstanbul’u birde suyun üzerinden seyredebilmeniz için düzenlenen boğaz turu ile hizmet vermekteyiz.

     Suyun üzerinden İstanbul’u seyretmek, camileri ile medreseleri ile yalıları ile seyrine doyamayacağınızı düşündüğümüz bu turda sizden istenilen tek şey çayınızı alıp, İstanbul’u suyun üzerinden gözlemlemeniz. Denizin verdiği esintinin sizlere huzurda katacağı turda dünya şehri olarak adlandırılan İstanbul’a ait tüm güzellikleri boydan boya keşfe çıkacaksınız bu turda. Denizin üzerinden İstanbul’u boğaz turu ile size tanıtan rehberimiz sayesinde gözleriniz her görüntünün resmini beyninize işleyecektir. 
  

 Her bakışta başka bir anlam yükleyebileceğiniz, her adımda farklı bir taş görebileceğiniz İstanbul’a kattığınız anlamları daha da farklı manalar verebileceğiniz boğaz turu ile denizin kokusunu içinize çekerken İstanbul’un size kattığı muhteşem maneviyatı ve iç huzurunuzu sizinle paylaşmak için rehberlik etmekteyiz. Masal diyarı İstanbul’u deniz esintisinde, rehberimiz eşliğinde, çay ve kahve keyfinizle birlikte doyasıya yaşayabileceğiniz Boğaz turumuz da sizleri de aramızda görmekten mutluyuz.

 

Etiketler

13.04.2015 17:39:00
Geri Gel