Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Tam Gün İstanbul Keyfi

Tam Gün İstanbul Keyfi

     İstanbul yerli yabancı birçok turistin ziyaret ettiği bir şehirdir. İstanbul tarihi ve doğal güzellikleriyle turistlerin uğrak mekânları arasındadır. Tarihi geçmişi İstanbul' un ziyaret edilme sebeplerindedir. 

     Bizans İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu' na başkentlik yapmış İstanbul da birçok tarihi mekân bulunmaktadır. Cami, saray, çarşı gibi İstanbul' un birçok tarihi mekânı bulunmaktadır. İstanbul' u gördüm demek için bu yerlerin gezilmesi ve kesinlikle bir boğaz turu yapılması gerekir. İstanbul' a gelindiği zaman size bütün bu tarihi yerleri gezdirecek bu yerlerin özelliklerini hikâyelerini anlatacak deneyimli ve bilgili kişilerin yardımına ihtiyacınız olacaktır. İşte bu durumda tur şirketleri sizlere yardımcı olmaktadır.

     İstanbul' un tarihi mekânlarını gezmek için size yardımcı olacak tur şirketlerinden biriside My City Sightseeing' dir. Tam gün tur organizasyonlarıyla size İstanbul’un keyfini çıkartmanızda yardımcı olacaktır. Tam gün tur organizasyonu 8 saat sürmektedir. Sizi otelinizden tur şirketinin aracı almaktadır. 

    Tam gün tur Ayasofya Müzesi' nden başlamaktadır. Ardından dünyadaki tek 6 minareli cami olan Sultan Ahmet Camisi ziyaret edilmektedir. Daha sonra Kapalı Çarşıya gidilmektedir. Burada mücevher, halı, seramik, deri ve birbirinden değerli binlerce kumaş çeşidi bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz kadar hediyeler alabilirsiniz. Enfes Türk yemekleri yendikten sonra Topkapı Sarayı ziyaret edilmektedir. Dolmabahçe sarayı da ziyaret edilen yerler arasındadır. 
  

  İstanbul' a gelindiğinde tatilin keyfini çıkartmak için bu turlara katılabilirsiniz. Ayrıca iş için gelindiği zamanda bir gününüzü İstanbul' un bu güzelliklerini yaşamak için tam gün tur organizasyonlarına katılabilirsiniz. My City Sightseeing şirketi İstanbul turları konusunda alanında uzman bir işletmedir. Düzenlediği tur organizasyonlarında uzman bir personelle çalışmaktadır. Tarihi mekânlar gezilirken uzman rehberler yardımıyla mekânlar hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olunur. Firma tam gün tur organizasyonu dışında İstanbul bisiklet turları, İstanbul tarihi turaları, Boğaz turu, Adalar turu, İstanbul dışı turlarda da hizmet vermektedir. Tarihi mekânları ve Türk kültürünü en iyi şekilde gelen misafirlere anlatmayı ve yaşatmayı amaçlayarak verilen hizmet en iyi şekilde yerine getirilmeye çalışılmaktadır.

 

Etiketler

16.04.2015 18:28:00
Geri Gel