Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Tam Gün Turla Doyasıya Gezin

Tam Gün Turla Doyasıya Gezin

             Birbirinden güzel cennet köşelerini, tarihi mirasını ve doğal güzelliklerini profesyonel organizasyonlar ile gezmek, doyasıya eğlenmek ve dinlenmek istemezmişsiniz. Artık insanlar kendi imkânları ile birerlere gitmek tatil yapmak anlayışından günümüzde uzaklaşmışlardır. Çünkü bu hem daha maliyetli, daha yorucu, daha çok zaman alan ve gezilecek yerin olmasa olmaz güzelliklerine yabancı olunduğundan kapsamlı bir gezi olmaktan çıkmaktadır.

             Bunun yerine profesyonel bir şekilde çok daha düşük maliyetlere tur şirketleri hizmet vermektedir. İnternet ortamında bu işle ilgili çalışma yapan firmalar olmakla birlikte bunlardan revaçta olan bir sitede http://www.mycitysightseeing.com/'dur. Gezmek istediğiniz, merak ettiğiniz bir yerde karar vermeniz yeterli. Karar verdiğiniz takdirde çok uygun fiyatlara Tam gün tur bulabilirsiniz.

            İstanbul'daki tam gün turlar içinde en çok tercih edilenler arasında yer alan tam gün boğaz turunda; Mısır çarşısı, boğaz turu, öğle yemeği, beylerbeyi sarayı, Çamlıca tepesi gezi noktaları olarak sunulmakta ve tura katılanlar çok memnun kalmaktadırlar. Tam gün tur zaman olarak genellikle 8 saat olarak planlanmıştır.

             Yine İstanbul turları içerisinde çok önemli bir yeri olan adalar turcuda geziye katılanların doyamayacakları anlar yaşamasına neden olacaktır. Marmara denizinde bulunan Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada, Sefaadası bunların başlıcalarıdır. Özellikle yaz aylarında araç trafiğide olmayan adalarda faytonlarla dolaşmak tertemiz havasını solumak geziye katılanlar için iyi bir deneyim olacaktır. İstanbul denilince tabi ki Sultanahmet, Ayasofya, Yerebatan Sarnıcı ve kapalı çarşıyı da unutmamak lazım ve buralara da düzenlenen tur organizasyonlarına bir gün mutlaka dâhil olmak gerekir.

              Tam gün tur dediğimizde sadece İstanbul gezi turları olarak düşünmemek lazım; Bunun dışında Gelibolu, Kapadokya, Pamukkale, Efes, Truva turları da yoğun ilgi gören turlar içerisindedir. Ancak genelde buralara düzenlenen turlar uçakla olmakta ve 2 -3 gün süren turlar kapsamına girmektedir. Tabi ki ikametgâhınız bu yerlere yakınsa yine tam gün tur kapsamında faydalanma imkânınızda olabiliyor. Bir gün denemeyenlerin mutlaka tam gün tur ile İstanbul başta olmak üzere bu gezilere katılmaları isabet olacaktır. Emin olun İstanbul’un hiç görmediğiniz yüzünü görecek ve hayran kalacaksınız.

Etiketler

13.02.2015 09:30:00
Geri Gel