Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Tek Başınıza Gezmekten Sıkıldıysanız İşte Size Fırsat

Tek Başınıza Gezmekten Sıkıldıysanız İşte Size Fırsat

Arkadaşınızla ya da sevdiklerinizle güzel bir vakit geçirebileceğiniz imkânlar sizlerin ayağınıza kadar gelmiştir. Yapmanız gereken tek şey www.mycitysightseeing.com adresine girip tur paketlerine bakmak olacaktır. Tur paketleri ile birlikte arkadaşınızı ya da sevdiğiniz dostlarınızı yanınıza alıp onları ikna edip onlar ile birlikte güzel bir tatile çıkmak olacaktır.

    Bu tatil fırsatını firma internet adresinden bulabilirsiniz. İstanbul içi İstanbul dışı turlar ve daha pek çok tur bulunmaktadır. İstanbul'u bilmiyorsanız size İstanbul’u tanıtacak bisiklet turları ya da tarihi turlar ayrıca boğaz turları da paketlerin içerisinde bulunmaktadır. Bu aslında gezip görmeyi seven insanlar için güzel bir fırsattır. Hemen bir ekiple birlikte ya da bu tura sahip olan diğer insanlarla birlikte bir kaynaşma içerisinde olacağınız güzel anlar sizleri bekliyor. İstanbul'un en gözde mekânlarından Sultanahmet Meydanı ve Sultanahmet civarında ki camiler medreseler kiliseler ve diğer kültürel binaları görmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Sultanahmet turu seçmek olacaktır.

    Sultanahmet turu boyunca size eşlik edecek liderler ve güvenlik çerçevesi içerisinde rehberler ile birlikte gezdiğiniz yerler hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. İstediğiniz gibi fotoğraf çekebilir istediğiniz şekilde notlar alabilirsiniz. Ayrıca Sultanahmet’e yaya olarak girmek istemiyorsanız oradan kiralanabilecek bisiklet ile Sultanahmet turu bisikletli bir şekilde bitirilebilir.

    İstediği bir şekilde turu gerçekleştirmeye başlamak için yapılacak ilk adım hemen siteye girip internet indirimi ne sahip olmak olacaktır. Çünkü siteye özel yüzde 15 internet indirimi bulunmaktadır. Ve bunun için acele etmeniz gerekmektedir, bisiklet Turu’nun güzergâhı bellidir. Sirkeci den başlayarak İstanbul’un en güzel mekânlarından biri olan Eminönü Camisi doğru ilerleyecektir. 
  

 Buradan sonra sahili görüp ve Eyüp’e kadar uzanan sahil boyunca devam edecektir, İstanbul’un en ünlü ve en güzel tarihi yerlerini görmek hatta ve hatta dini ve ibadetleri bir araya getirmek için bir araya gelen farklı dinlerin mimarilerini kiliseleri camileri görmek sizler için bulunmaz fırsat olacaktır. Üstelik tur rehberi de sizlere bu yapılar hakkında bilgi verecektir. Hemen bu tur fırsatına sahip olun arkadaşınız ya da sevdiğiniz ile birlikte tatilin tadını çıkarın.

 

Etiketler

18.04.2015 17:44:00
Geri Gel