Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Turizm Sektöründe Kaliteli Hizmet

Turizm Sektöründe Kaliteli Hizmet

     1997 yılında faaliyetlerine başlayan My City Sightseeing, güçlü altyapısı ve kullandığı en son teknoloji ile müşterilerine Türkiye'nin gezilmesi gereken yerlerini gezme ve görme imkânı sunmaktadır. Bünyesinde barındırmış olduğu deneyimli çalışanları ile turizm sektöründe meydana gelen tüm gelişmeleri yakından takip eden bu kuruluş, sürekli hizmetlerine bir yenisini eklemeyerek büyümeye devam etmektedir. Fark yaratan çalışmaları ile istikrarlı bir şekilde uzun yıllar boyunca yoluna devam eden bu kuruluş, takım ruhu ile profesyonel bir hizmet sunmayı ve müşterilerinin isteklerine en doğru yanıtı verebilmeyi ilk amacı olarak görmüştür her zaman.

     Dünya'nın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul, sahip olduğu tarihi yapıları ve güzellikleri ile herkesin başını döndürebilmeyi başarmıştır hep. Düzenlenen İstanbul şehir turları ile sizde bu cennet şehri keşfedebilir, merak ettiğiniz yerler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

    İstanbul şehir turları içerisinde 4 saat süren ve İstanbul'un cevherlerini sizlere yakınen tanıtan gezi, Ayasofya müzesi ile başlamaktadır. Ardından gezi Sultanahmet Camii seyahati ile devam etmektedir. Son olarak dünyanın en eski çarşısı olan ve içerisinde 4000 tüccarın yer aldığı Kapalı Çarşı ile gezi sonlandırılmaktadır. Bu süreyi az bulanlar için 8 saat boyunca devam edecek tam gün gezisi de alternatifler içerisinde yer almaktadır. Yine Ayasofya ile geziye başlanır ve çok daha fazla mekânı tanıma fırsatı elde edebilirsiniz.

    İstanbul şehir turları sırasında akşam yemeğinizi boğazın harika manzarası eşliğinde yiyebilir ve günün yorgunluğunu bu şekilde atabilirsiniz. Ardından çok özel bir program ile İstanbul gece turuna katılarak folklor ve dansöz gösterilerinin olduğu eğlenceli bir gösteri izleyebilirsiniz. Bu eşsiz kenti kendi belirlediğiniz yerleri görerek keşfetmek istiyorsanız eğer, deneyimli rehberler eşliğinde istediğiniz saatte ve kendi belirlediğiniz yerleri gezip görebilirsiniz. Her ayrıntıyı sizin belirleyebileceğiniz bu tur, 4 ya da 8 saat arasında sürmektedir.
  

 Deneyimli çalışanları ve sahip olduğu güçlü alt yapısı ile sizlere İstanbul gibi efsane bir şehrin tüm güzelliklerini tanıtan bu kuruluşun sunduğu avantajlı turlardan siz de faydalanabilir, İstanbul'un tarihini, kültürünü ve yapılarını rehber eşliğinde yeniden keşfedebilirsiniz.

 

Etiketler

20.04.2015 17:45:00
Geri Gel