Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Yarım Günde Siz Ne Kadarını Yaparsınız, Biz Ne Kadarını?

Yarım Günde Siz Ne Kadarını Yaparsınız, Biz Ne Kadarını?

            Hayatın giderek çok daha hızlı aktığı bir dönem yaşadığımızı hiç birimiz inkâr edemeyiz. Bu koşuşturmanın için de kaç kişi durup bir nefes almak fırsatına sahip? Peki, kaç kişi bu nefese ihtiyaç duyuyor? Her birimiz bir yıl boyunca büyük bir tempo ile çalışıp dinlenme süremizi bir yaz tatilinde kullanacağımız on beş günle bir ay arasında değişen bir izin süresine sığdırmaya çalışırız.

            On iki ayda maksimum bir ay elbette ki bu insan vücudunun dinlenip yenilenmesi için yeterli değildir. On bir aylık koşturma temposuna öyle alışıyoruz ki o bir aylık tatili de aynı koşturmaya döndürüyoruz. Çünkü bu bizim yaşam biçimimiz oluyor ve dışına çıkamıyoruz. Arada bir kendimize zaman ayırmak yıl içinde küçük kaçamaklar yapmak bize düzenli dinlenebilme alışkanlığı kazandıracaktır. Günübirlik turlara katılacak zamanımız olmayabilir ama Yarım Gün Tur desek her birimiz bunu durup bir düşünürdük.

            Yarım gün içinde neler yaptığımıza bir göz atalım. İşe gidip bir bardak kahve alıp işe başladığımız anda öğlen yemeği nasıl geldi anlamayız. Evimizde bir temizliğe bile yarım günden çok daha fazlasını ayırırız. Keza İstanbul gibi bir şehirde oturduğunuz semtten iş yerinize ulaşmak bile neredeyse yarım gün sürmektedir ama My City Sightseeing ile o yarım günü dolu dolu yaşamanız mümkün. Yarım güne ne sığar demeyin İstanbul’u bir de bizim penceremizden görün. Dinlenme ve eğlenme garantisi ile geçecek yarım gün. Yarım Gün Tur programlarımız ister sizin arzunuza göre isterseniz de bizim yönlendirmelerimiz ile şekillenebilir.

            İster İstanbul’daki yakınlarınızı ziyarete gelin isterseniz de İstanbul’un hızlı temposunda yaşıyor olun gelin Yarım Gün Tur programlarımız ile size İstanbul’u tanıtalım ya da hiç görmediğiniz bir İstanbul’u sizlere gösterelim. İsterseniz bisikletlerle, isterseniz deniz üzerinde, isterseniz de mükemmel bir İstanbul gecesinde sizleri hem dinlendirelim hem eğlendirelim. Sizde günlük koşturmalarınızın etkisinden birkaç saatte kurtulun. İster hafta sonu ister hafta içi siz isteyin biz hayalinizi birkaç saate sığdırarak sizlere günlük hızınızı yavaşlatma şansı verelim.

Etiketler

28.02.2015 10:54:00
Geri Gel