Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Yarım Günlük Tur Kaçamağı

Yarım Günlük Tur Kaçamağı

Ülkemizin keşfedilmemiş güzelliklerini görmek ve buraları gezerek bir fikir sahibi olmak herkesin hayalidir. Öyle ki bu iş için bolca zaman ve para gereklidir. Paranız var ise zamanınız yoktur. Ya da zamanınız vardır ancak paranız yoktur. Bu yüzden ufak bir kaçamak yaparak yarım günlük bir geziye katılabilirsiniz. Yarım günlük gezi mi olurmuş demeyin.

            http://www.mycitysightseeing.com/ ekibi, yarım gün tur imkânı ile sizi ülkemizin görülmemiş güzelliklerine taşıyacaklar. Zaman kavramı kısıtlı olduğu için bulunduğunuz şehirde bir tura katılabilir ve yaşadığınız bölgedeki güzellikleri görmeye başlayabilirsiniz. Eğer İstanbul’da bir yerlere gitmek ve yarım günlük turlara katılmak isterseniz yol şartlarını da hesaba katarak turdan 1 2 saat önce hazır bulunmalısınız.

            Farklı şehirlerden geliyorsanız yol güzergâhınız üzerinde bulunan tarihi alanları ya da doğal güzellikleri yarım gün tur sayesinde gezmeye başlayabilirsiniz. Yarım günlük turlar, eksiltilmiş ya da gezilecek yerler azaltılmış turlar değildir. Bu yüzden gezim yarım kalacak diye düşünmeyin ve kendinizi bu profesyonel ekibe bırakarak size ülkemizin görülmemiş güzellikteki en ücra köşelerine kadar gezdirmelerini sağlayın. Yarım gün tur sayesinde hızlandırılmış bir tura katılacak ve tüm istediğiniz yerleri hızlandırma usulü ile görmüş olacaksınız. Hal böyle olunca gezmek istediğiniz yerler listesinde ya da firmanın önceden belirlediği güzergâhta herhangi bir eksiklik kalmadan gezinin tadını çıkarmaya başlayacaksınız.

            Yarım günlük turlar, tam veya haftalık olanlara göre çok daha uygun fiyatlıdır. Çünkü gezilecek yerler aynı olmasına karşın zaman kavramı kısıtlı olduğu için fiyatta da doğal olarak bir düşüş yaşanmaktadır. Bu yarım günlük kaçamağınızda Nevşehir’de balonlara binebilir veya İstanbul’un herkesin bir gün gitme hayali olan Kız kulesini yakından görebilirsiniz. Ayrıca boğazı merak ediyorsanız yarım günlük tekne turu sayesinde buradaki alanları da gezebilir ve böylece yıllardır hayalini kurduğunuz alanlarda gezmeye başlayarak hemen bu keyfin tadını çıkarabilirsiniz. Öyle ki yarım gün tur, zamanı olmayan ve gezmeyi çok seven insanlar için oluşturulmuş bir sistemdir. Bu yüzden bu sistemde en akıllıca yapılacak şey yarım günlüğüne kendinizi firmaya bırakmak ve sizi ülkemizin eşsiz güzellikleri ile tanıştırmasını beklemek…

 

Etiketler

15.04.2015 23:39:00
Geri Gel