Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Yarım Günlük Turlar

Yarım Günlük Turlar

            Tur, seyahat çantalarının kültür, mimari, doğal güzellikler amacıyla yapılan kısa süreli veya bir kaç günlük yapılan ve çoğu hizmeti seyahati organize eden şirket tarafından karşılanan seyahatlerdir. Tur acenteleri farklı bölgelerde düzenledikleri turlar ile insanların mimari, tarih ve doğal güzellikleri keşfetmesi bakımından bölgesel, yurtiçi, yutdışı gibi farklı kategorilerde seyahat programları düzenleyerek insanların bu konulardaki meraklarını seyahat kavramı ile birleştirerek keyifli ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlar.

            Turlara katılabilmek için daha öncesinden planlanan tur seyahati için rezervasyon yapmak gerekmektedir. Bunun için kaç kişi ile tura katılacağı rezervasyon yani hizmet ön bilgisinde belirtilmelidir. Turun düzenleneceği tarih ve saat ile seyahat rotasında araçların nerde duracağı nerelerde mola vereceği, ne kadar mola vereceği önceden hizmeti almak isteyen kişi tarafına ayrıntılı bilgi verilmektedir. Düzenlenecek turun çeşidine göre ilgi alanı olan kişilerin turları kaçırmaması ve bu turlara katılarak kendilerine kısa süreli de olsa hem seyahat hem de bilgilenme ve kültürlenme açısından olumlu getirileri olacaktır.

            Son zamanlarda farklı sürelerde tur seyahatleri düzenlenmesine rağmen bir günlük süreyi bile kapsamayacak altı yedi saatlik turlar da mevcuttur. Yarım gün tur ile bir kaç saatliğine bir geziye çıkmak gün içerisinde üzerinizdeki negatif enerji atılmış olacaktır. Bazen öyle ki yarım gün tur insanlara bir rüya gibi gelmektedir. Bu turlar sayesinde çalıştığınız kurumdan izin almaya bile gerek kalmadan günlük bir kaç saatlik izin alarak ta turlara katılma şansınız var. Yarım gün tur sayesinde firmanın öncülüğünde seyahatle ilgili A dan Z ye tüm hizmetler mevcut bulunmaktadır.

            Rehber, gezi haritası vb. yol tanıtımı ve mekân tanıtımı gibi birçok hizmet tur acenteleri tarafından sağlanmaktadır. Kısa süreli de olsa yarım gün tur seyahati ile kısa sürede birbirinden farklı dünyalarda dolaşacak, birbirinden farklı insanlar tanıyacak ve birbirinden farklı paylaşımlarda bulunabileceksiniz. Hizmet kalitesi standartlarına bağlı olarak sizin yapacağınız turlar önceden organize edilerek seyahatinizin en keyifli hale getirecek şekilde planlanmaktadır.

            Keyifli bir seyahat, birbirinden renkli manzaralar, tarih kokan mekânlar ve bunlara şahit olmak elde edilmez bir fırsat olarak ta gözükse artık tur hizmetleri acentaları ile bu mümkün. Her dakikası ile hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir seyahat olacak, yarım güne doğayı, tarihi tüm kültür unsurlarını sokabileceksiniz. Daha fazla bilgi Http://www.mycitysightseeing.com/ adresinde mevcuttur.

Etiketler

01.03.2015 15:05:00
Geri Gel