Alışveriş Sepeti: 0 Adet
Türkçe
English
Para Birimi:

Yepyeni Tur Deneyimlerinde İdeal Seçim

Yepyeni Tur Deneyimlerinde İdeal Seçim

            Hızla gelişmekte olan turizm faaliyetleri, dinlenme ve eğlenme amaçlı yapılan tur hizmetleriyle de sektörde ayrıcalıklı bir hizmet avantajı dâhilinde karşımıza çıkmaktadır. Bu bağlamda; kültürel ya da gezi amaçlı gerçekleştirilebilecek olan tur deneyimleri, bambaşka bir tatil olanağını da MY CITY SIGHTSEEING aracılığı ile yakalayabilmek son derece mümkündür.

             Bireylere tur beklentilerini kaliteli araçlar dâhilinde sağlamakta olan seçkin hizmet, sunmakta olduğu ulaşım ve taşımacılık hizmeti ile de benzersiz bir tur deneyimi için son derece elverişli hizmet avantajlarına sahip olmaktadır. Bu bağlamda; tamamen misafir odaklı olarak sağlanmakta olan hizmet sunumları ile birlikte, İstanbul içi ve İstanbul dışı turlar gerçekleştirebilmek oldukça mümkündür. Birbirinden seçkin tur mekânları ile tüm konukların benzersiz bir tatil deneyimi yaşamasına da olanak tanımakta olan kapsamlı hizmet aracılığı ile tarihi, bisiklet, adalar, gece turu, Bursa turu, Gelibolu turu, Efes turu, Kapadokya turu, Pamukkale turu ve Truva turu ayrıcalıklarına tüm gün ya da Yarım Gün Tur ayrıcalığı ile kolaylıkla sahip olunabilmektedir.

             Bunlara dâhil olarak; teknolojiyi ve turizm sektörünü yakından takip etmekte olan seçkin hizmet ile birlikte, VIP ya da normal araç seçimleri ile eğlenceli ve bol prestijli bir tur olanağı da kolaylıkla elde edilebilmektedir. Bu bağlamda; zamanında ve konforlu ulaşım ihtiyacında da önemli bir pay taşımakta olan kapsamlı hizmet aracılığı ile Yarım Gün Tur beklentileri de uygun fiyatlarla karşılanabilmektedir. Ayrıca; yurt dışından gelen konuklar için de elverişli bir tanıtım ve gezi programları ayrıcalıkları da barındırmakta olan hizmet sayesinde, Türk kültürünün benzersiz ve seçkin tarihi turlarına aynı anda tek bir hizmet çatısı altından kolaylıkla erişebilmek de mümkündür.

            Bunlarla birlikte; Türk kültürünün yakından tanıtılmasında önemli bir pay taşımakta olan kapsamlı tur hizmeti, yalnızca eğlenme ve gezme ihtiyaçlarına değil, ekonomik ve kültürel etkileşim ihtiyaçlarında da önemli bir yere sahip olmaktadır. Bu doğrultuda; misafirlerine Yarım Gün Tur ve tüm gün tur seçenekleri ile birbirinden farklı tur deneyimleri sağlamakta olan hizmet sayesinde, Türk kültürünü tanıtırken, başka kültürlerle bir araya gelebilmek de son derece mümkündür. Aynı zamanda; haftanın 7 günü ve günün 24 saati hizmet sunmakta olan online erişim ile rezervasyon ayrıcalıklarından faydalanabilmek de oldukça mümkündür. Bu yönüyle; yalnızca bir internet erişimi dâhilinde arzu edilen ya da ihtiyaç duyulan her an kesintisiz olarak elde edilebilecek olan hizmet ayrıcalıkları, tüm konuklarına benzersiz bir tur olanağını sorunsuzca sağlayabilmektedir.

            Bunların yanı sıra; Boğazın eşsiz manzarası ile de bütünleştirilebilen tur hizmeti, bireysel ya da grup turları için oldukça elverişli hizmet alımları da sağlayabilmektedir. Bu bağlamda; TÜRSAB destekli olarak sunulmakta olan tur hizmeti, uygun ödeme kolaylıkları ile de göz doldurmaktadır. Bununla birlikte; tamamen gizlilik politikaları esasına dayanmakta olan ödeme seçenekleri, konukların güvenliği için en üst seviyelerde muhafaza edilmektedir. Kredi kartı ile kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Mastercard, Visa ve American Express aracılığı ile tamamen güvenli olarak sağlanabilecek olan ödemelerde ayrıca bir ücretlendirme uygulaması da yer almamaktadır.

            Netice itibariyle; kültürel ya da gezi amaçlı olarak arzu edilen her an kolaylıkla elde edilebilecek olan rezervasyon ve tur ayrıcalıkları ile her keseye uygun ödeme kolaylıkları da rahatlıkla sağlanabilmektedir. Dolayısıyla; gezme ve dinlenme beklentilerinin yanı sıra, farklı ve benzersiz bir tur ihtiyacı beklentilerini de karşılayabilmekte olan hizmet, kaliteli tur ulaşımları ihtiyaçlarına da uygun karşılıklar sağlayabilmektedir. Böylelikle; tur deneyimlerine yepyeni bir hizmet alımı da eklenebilmektedir. Ayrıntılı bilgiye  http://www.mycitysightseeing.com/ adresinden ulaşabilmek mümkündür.

Etiketler

05.02.2015 11:05:00
Geri Gel