HİZMET SÖZLEŞMESİ
 

My City Sightseeing kendi web sitesi aracılığıyla bir tur çeşitliliği ve hizmeti sunmaktadır ve bir Şahinoğlu Turizm Taş.Deri Gıda TEKS.INS.SAN.VE Tic Ltd.Şti kuruluşudur.

Şartlar ve Koşullar yasal yükümlülükler içerdiğinden, sözleşmeyi dikkatle okumanızı öneririz. Aksi belirtilmedikçe, My City Sightseeing.com yoluyla yapılan alımlar bu sözleşmeye tabidir; tüm rezervasyon, düzenlemeler, rezervasyon yapan kişi /kişiler adına bu şartları kabul etmiş sayılır.

 

Kullanım Şartları

 

1. My City Sightseeing.com web sitesini kullanarak, yasal olarak derhal yürürlüğe girecektir ve kullanıcı konu bahis şartları kabul etmiş sayılır.

2. Sözleşmedeki maddelerinin yasal olarak sizi bağladığını kabul etmiyorsanız, lütfen My City Sightseeing.com web sitesini kullanmayınız.

3. My City Sightseeing tarafından çevrimiçi değişiklikleri herhangi bir zamanda yayınlamak bu hizmet sözleşmesini değiştirme yetkisini elinde tutar. My City Sightseeing tarafından yapılan herhangi bir değişikliğin farkında olmak için peryodik olarak sözleşme koşullarını gözden geçiriniz.

4. My City Sightseeing.com içeriği izinsiz kullanılamaz, yayınlanamaz, çoğaltılamaz, kopyalayamaz .Bilgileri ve görselleri indirmek yayını, iletimi, kamuya açık hale getirmek, ya da başka herhangi bir şekilde (metin dahil, görüntüler, URL'ler, fiyatlandırma bilgileri, vb) ve My City Sightseeing.com içeriğinin herhangi bir şekilde kullanımı My City Sightseeing tarafından önceden yazılı izin gerektirir.

5. My City Sightseeing.com sitesini kullanarak ürün veya hizmetleri satın almak veya kişisel ve ticari olmayan kullanımı meşrudur. Herhangi bir spekülatif, yanlış veya sahte eylem gerçekleştirmek için bu siteyi kullanmayacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. Özellikle My City Sightseeing tarafından izin verilmediği sürece, bu siteye erişmek için otomatik araçlarla kullanmamayı kabul etmektesiniz.

 

Ürün Geçerlilik ve Değişiklikler

 

7. My City Sightseeing tarafından sunulan tüm ürünler, turlar ve hizmetler My City Sightseeing.com web sitesinde görüntülenen tarihleri ​​doğrultusunda geçerlidir. My City Sightseeing doğrudan sağlanmayan herhangi bir bilgi için sorumlu değildir.

8. Modifikasyonlar / değişiklikler için tüm istekler isteği işleyecek My City Sightseeing Müşteri Hizmetleri Ekibi (info@mycitysightseeing.com)’ne  yönlendirilmelidir.

                  i. My City Sightseeing varolan rezervasyon tarihini değiştirme için bir ücret almaz, müşteri isteği sürece en fazla üç (3) gün öncesine kadar e-posta ya da telefon yoluyla belirtmesi zorunludur.

                  ii. Bu özel bir etkinlik  bileti ise değiştirmek mümkün değildir. Bu bilet Satış kesindir ve orijinal satın onaylandıktan sonra değiştirilemez.

                  iii. Diğer tüm tarih değişikliği talepleri ve değişiklikleri bizim tedarikçiler ve / veya servis sağlayıcılarının durumuna bağlıdır; My City Sightseeing herhangi bir tarih-değişikliği isteğini karşılayabilmeyi garanti edemez.

                  iv. Üç (3) gün ya da konfirme edilen stur/hizmet tarihinden daha kısa süre içinde bir tarih değişikliği talebinde bulunmanız halinde, My City Sightseeing isteğinizi yerine getirmek için çalışır, ancak değişiklikleri ek bir ücret gerektirebilir .

 

9. My City Sightseeing sunduğu herhangi bir hizmeti (tur, bilet veya ürün) olduğunu, iptal edebilir, değiştirebilir ve de değiştirme hakkına sahiptir.  

                                 . Eğer sunulan alternatiften memnun değil  iseniz, size satın alma fiyatını tam bir şekilde iade etmelidir.

 

Fiyatlandırma & Kapanımlar / İstisnalar

 

10. Aksi belirtilmediği sürece, My City Sightseeing web sitesinde listelenen fiyatlar, kişi başı fiyatlardır.

11. Fiyatlar My City Sightseeing tarafından  tayin edilen yerel mevcut döviz kuru üzerinden belirlenmiştir..

12. Bir rezervasyon onaylanana kadar fiyat teklifleri, haber verilmeksizin değiştirilebilir .

13. Aksi belirtilmedikçe, güvenlik, liman ücretleri, park ücretleri, gümrük, tarım, yolcu tesis ücretleri veya uluslararası taşımacılık vergisi kullanım ücretlerine dahil değildir.

14. Pasaport ve vize ücretleri; bagaj ve kişisel sigorta; kişisel nitelikte başka öğeler; tur yöneticileri, sürücüleri veya yerel rehberlere bahşişler dahil değildir ve herhangi bir içecek veya yiyecek , "Dahil Edilenler" altında listelenen özel bir ürün haricinde  My City Sightseeing.com web sitesi.

 

 Ödemeler ve İptaller & İade Politikası

 

1. My City Sightseeing aşağıdaki kredi kartlarını kabul etmektedir. Mastercard, Visa, American Express:

2. Kredi kartı ödeme işlemleri için hiçbir hizmet ücreti yoktur.

3. Ödeme kredi kartı ekstrenizde "Tatildefark / Bilettefark" olarak listelenir.

4. Bir tur başladıktan, ya da herhangi bir paket, konaklama, yemek hizmeti kullanıldıktan sonra hizmetlerle ilgili olarak ücret iadesi bulunmaktadır.

5. My City Sightseeing sistemi üzerinden yapacağınız iptal işlemleri ile alakalı aşağıda belirtilen hususlar geçerlidir ve  site üzerinden hizmet satın alan müşteri bu koşulları kabul etmiş sayılır. Yerel tedarikçi tarafından konulan ek ücretler de müşteri tarafından ödenmesi gerekebilecek. Herhangi bir rezervasyon iptal edildiği zaman toplam iptal ücreti e-posta, faks veya telefon yoluyla bildirilecektir.

6. (A Green Day in Bursa, Gallipoli Tour, Ephesus & House of Virgin Mary, Cappadocia, Pamukkale) adlı Turlarla ilgili: Bu turlarda; uçak biletleri ve otel ücretleri hiçbir şekilde iade edilmez.

7. Diğer Tur Ürünler ve Hizmetler

 

Eğer tarifeli tur deparından en az 7 takvim günü önce iptal ederseniz, hiçbir iptal ücreti yoktur.

Eğer tarifeli tur deparından 3 ila 6 takvim günü önce iptal ederseniz,% 50 iptal ücreti tahsil edilecektir.

Eğer tarifeli tur deparından 2 takvim günü öncesinde iptal ederseniz, sizden % 100 iptal ücreti tahsil edilecektir.

16. Bu anlaşmaya göre, bu web sitesinde satın hizmetleri için ödeme işleme hizmetleri hizmet alım giderleri için Şahinoğlu Grubu adına My City Sightseeing tarafından sağlanmaktadır.

17. Eğer kredi kartı ve ödeme ile ödemeyi tercih halinde bu bir banka aracılığıyla işlenecek, bu koşullar doğrultusunda bu sözleşme sizinle Şahinoğlu Grubu arasında olacaktır ve Şahinoğlu Grup bu hizmeti sağlamaktan sorumludur 

 

My City Sightseeing Tur Belgeleri

 

18. Rezervasyonu her tur veya hizmet için kişiselleştirilmiş My City Sightseeing Voucher ekli bir e-posta olarak alacaksınız. Veri kaybı durumunda, size e-posta yoluyla hizmet bilgilerini yeniden gönderilebilir, bu sebepten dolayı, kısa sürede posta ile bize bildiriniz.

19. Tur veya hizmetleri kullanabilmek için uygun servis sağlayıcıya orijinal My City Sightseeing Voucher belgesi sağlamanız zorunludur.

                       i. Güvenlik amacıyla, My City Sightseeing Voucher belgesinin geçerli olması için fotoğraflı kimlik ibraz etmek ve My City Sightseeing Voucher belgesi imzalanmalıdır. Bu tanımlama amaçlıdır ve sahtekarlığı önlemeye yardımcı olur.

                        ii. Bazı durumlarda My City Sightseeing ayrıca tur veya hizmet satın almak için kullanılan kredi kartını ibraz gerektirir. Bu genellikle sadece bilet göstermek için de geçerlidir. Bu yöntem bize, kredi kartı kötüye kullanımı önlemekte yardımcı olur. Kullanılan kredi kartının ibraz etmenizin gerekti,ği durumlar size bildirilecektir. 

 

Pasaport, Vize ve Sigorta

 

20. Milliyeti ne olursa olsun giriş şartları için ziyaret ettiğiniz ülkenin konsolosluğu ile temasa geçmek, tur yerine varmak tüm yolcuların sorumluluğundadır.

21. Vize ve sağlık gereklilikleri, haber verilmeden değişikliğe tabi olduğundan, size kalkış öncesinde  sağlık ve vize husudslarındaki şartları kontrol etmenizi öneririz.

22. Uçuşunuzdan önce kapsamlı bir Seyahat Sigorta Poliçesi satın almanızı öneririz.

 

Sorumluluk Kapsamı Dışındakiler ve Sınırlamalar

 

23. My City Sightseeing herhangi bir hastalık, hırsızlık, iş uyuşmazlıkları, makine kırılması, hükümet kısıtlayan, savaş ve / veya terör eylemleri, hava koşulları, ulaşım herhangi bir araca kusur veya herhangi bir talihsizlik ya da kaza veya bunların dışında başka nedenler için hiçbir sorumluluk kabul etmez.

24. My City Sightseeing olarak sunduğumuz tüm ürün ve hizmetler hakkında ayrıntıları kontrol ederek yeniden denetlemekteyiz. Ancak, My City Sightseeing My City Sightseeing.com internet sitesinde bulunan işlevselliği, içeriği veya bilgileri kesintisiz veya hatasız kusurların giderileceğine ücretsiz, ya da My City Sightseeing.com veya sunucularının virüs veya bug içermeyen etmeyen güvenlikte olduğunu garanti etmektedir.